Насловна Вести
821
0
ПОДЕЛИ

Атлетски клуб „Црвена звезда“ и ове године одржава Новогодишњи митинг. 

Традиционално, сваке последње суботе у години, Атлетски клуб „Црвена звезда“ организује један од првих митинга у новој такмичарској сезони на коме масовно учествују јуниори и сениори. Више од 500 спортиста из земље и региона узима учешће на овом митингу. Спортисти из Словеније, Бугарске, Хрватске, Црне Горе, Грчке, БиХ већ су потврдили учешће на овом међународном митингу.

Иако је базиран на категоријама пионира, јуниора и сениора, најмлађи такмичари неће бити запостављени. Атлетске школе А, Б и Ц уживаће у предивном амбијенту који ћемо покушати и ове године да им пружимо.

01 LISTA PRIJAVLJENIH TAKMIČARA 24 часа пре затварања пријаве

Више информациј о митингу налази се у следећим редовима. 

 

Организатор:   АК „Црвена звезда“

Место: Атлетска дворана, Булевар Ослобођења ББ

Датум: Субота 29.12.2018.

Почетак: 11:30 часова – Атлетске школе

              14 часова  Пионири, јуниори, сениори

Коначна сатница ће бити објављена 2 дана пре такмичења

Дисциплине:            

Мл. пионирке:

вис, 50м пр, 60м, скок у даљ, 600м

Мл. пионири:

Скок у даљ, 50м пр, 60м, 800м 

Старије пионирике:

60м пр, 60м, даљ, вис, 200м, 600м

Старији пионири:

60м пр, 60м, даљ, вис, 200м, 800м

Јуниори/ке:

60мпр, 60м, 200м, 400м, даљ, вис, троскок,1500м

Сениори/ке: :

60мпр, 60м, 200м, 400м,  даљ, вис, троскок, мотка, кугла, 1500м

Сви такмичари имају право наступа у две тркачке или једној техничкој дисциплини, осим у случајевима када се на захтев клуба одобри наступ квалитетном такмичару

 

Да би се одржала дисциплина потребно је да се пријави најмање 5 такмичара у категорији.

Атлетске школе “А” девојчице: 50м, даљ, вис, медицинка

Атлетске школе “А” дечаци: 50м, , даљ, медицинка

Атлетске школе “Б”: 40м

Атлетске школе „Ц“: 40м

Атлетске школе имају право наступа у једној дисциплини.

 Организатор задржава право да уради ревизију листе пријављених такмичара у техничким дисциплинама.

Молимо клубове да само квалитетније такмичаре пријављују на дисциплине скок у даљ и скок у вис.

 

Мерење времена:      Електронско (Ненад Милошевић)

 

Пријаве :        Пријављивање се врши на обрасцу у прилогу (образац АСС) на е маил akcrvenazveda@yahoo.com

Рок за пријаву је уторак  25.12.2018. до 24 часа

Такмичарима чија пријава стигне после рока не гарантујемо да ће бити у групи у складу са својим резултатом.

Све додатне информације на 065/3431704

 

Стартнина:    Стартнина износи  300 дин по такмичару (за пријаве које су стигле до уторка 26.12. до поноћи, на рачун 205-203725-13 „Комерцијална банка“ банка или на лицу места. Закаснела пријава и пријава на лицу места износи 1000 динара.

 

Напомена:              Такмичење се одржава према важећим правилима и пропозицијама АСС (посебно се односи на здравствена ограничења). Такмичари учествују на своју одговорност и одговорност клубова који су их пријавили.

Распис за митинг можете наћи у прилогу испод текста док ће оквирна сатница бити објављена накнадно. Молимо да такмичаре разврстате по категоријама и половима, латиницом на обрасцу АСС или обрасцу у прилогу.

Novogodišnji miting AK Crvena zvezda 2018-2019

OBRAZAC PRIJAVE

OBRAZAC PRIJAVE ATLETSKE ŠKOLE

 

 

 

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Молим Вас унесите своје име овде