Naslovna Вести ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПОБЕДНИК КУПА БЕОГРАДА У ОБЕ КОНКУРЕНЦИЈЕ

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ПОБЕДНИК КУПА БЕОГРАДА У ОБЕ КОНКУРЕНЦИЈЕ

194
0
PODELI

31.05.2017.

Јуниори Црвене звезде освојили су Куп Београда у обе конкуренције, и у мушкој и у женској.

Протеклог викенда на стадиону Војне академије у Београду одржан је Куп Београда у конкуренцији старијих јуниорки и јуниора, а најбољи су били атлетичари нашег клуба.

Јуниорке Црвене звезде су заузеле 1. место у екипном пласману са 128 бодова. Друго место припало је Партизану са 126 бодова, а треће је освојила Младост из Земуна са 105.

У конкуренцији јуниора Црвена звезда је до тријумфа дошла освојивши 203 бода. Друго место је освојила Младост (139), а треће Партизан (131).

 

Резултати:
Старије јуниорке

Троскок – 4. Маријана Видојевић (11.07), 6. Андријана Ристић (10.13)
Бацање копља – 1. Дина Ћосић (43.66)
100м – 3. Ангела Рончели Илић (12.59)
1500м – 1. Милица Голубовић (5:03.85)
400м – 3. Теодора Митев (1:02.07), 5. Соња Ђукић (1:08.74)
Бацање диска – 3. Дина Ћосић (25.66), 4. Ивана Тучић (13.91)
3000м – 2. Милица Ристић (13:05.60)
4х100м – 4. Црвена звезда (54.79)
200м – 2. Ангела Илић Рончели (26.17)
Бацање кугле – 2. Дина Ћосић (10.75), 3. Маша Миладиновић (7.81)
Скок у вис – 1. Јована Делић (1.65), 3. Маријана Видојевић (1.53), 3. Марта Кљаић (1.53), 6. Ивана Тучић (1.49), 7. Милица Савић (1.40)
800м – 4. Ана Младеновић (2:57.86)
Скок у даљ – 4. Андријана Ристић (5.04), 5. Јована Стефановић (5.02), 8. Маријана Видојевић (4.66)
4х400м – 2. Црвена звезда 1 (4:39.41), 5. Црвена звезда 2 (4:10.30)

Старији јуниори
Бацање кладива – 4. Немања Гордић (24.15), 5. Михаило Ћурчић (16.65), 7. Иван Брковић (12.78)
110м препоне – 3. Бошко Симоновић (20.93)
Бацање кугле – 1. Вељко Недељковић (13.84), 3. Иван Брковић (12.15), 4. Немања Гордић (11.99), 6. Михаило Ћурчић (9.15), 8. Павле Шкиљо (8.38)
100м – 1. Никола Ковачевић (11.22)
Скок у вис – 2. Павле Шкиљо (1.55), 3. 3. Лука Мисита (1.45)
1500м – 2. Никола Анастасијевић (4:23.57), 3. Петар Распоповић (4:25.38), 6. Петар Радак (5:08.21)
Скок у даљ – 4. Никола Ковачевић (6.17), 6. Лука Мисита (5.96)
400м – 5. Бошко Симоновић (55.61)
4х100м – 2. Црвена звезда 1 (44.22), 7. Црвена звезда 2 (50.32)
Троскок – 4. Лука Мисита (11.64), 5. Аљоша Макевић (11.21), 6. Сава Ступаревић (11.04)
400м препоне – 1. Никола Ковачевић (57.73), 3. Бошко Симоновић (1:07.03), 4. Ђорђе Саватовић (1:51.7)
Бацање копља – 1. Павле Шкиљо (47.60), 3. Александар Фук (37.30)
800м – 2. Ненад Деспотовић (2:09.57), 3. Александар Богићевић (2:11.20), 4. Стефан Товиловић (2:27.76)
Бацање диска – 1. Вељко Недељковић (43.39), 5. Иван Брковић (32.94), 7. Михаило Ћурчић (22.73), 8. Павле Шкиљо (22.28)
3000м – Никола Анастасијевић (9:29.59), 4. Петар Радак (11:30.58)
4х400м – 3. Црвена звезда 1 (3:51.98), 4. Црвена звезда 3 (4:05.67)

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here