Naslovna Вести Отворено првенство Војводине

Отворено првенство Војводине

1829
0
PODELI

тодосУ суботу 09.01. одржано је отворено првеннство АП „Војводина“ за сениоре и пионире. Атлетичари Црвене звезде остварили су запажене резултате и однели велики број медаља у Београд.

Највреднији резултат постигли су наш скакач у вис Милош Тодосијевић који је започео такмичарску сезону скоком у вис од 2.14м.  Након личног рекорда на новогодишњем митингу, Маја Ћирић још једном потврђује добру форму на почетку сезоне новим личним рекордом и првим местом на 60м који сада износи 7.77с. Одмах иза Маје на друго место се пласирала наша јуниорка Тамара Дамјановић резултатом 7.86. Све бољу форму потврђује наша млађа јујиорка и Ангела Ронцели која са 8.02с дошла до петог места.

маја и тамара

На прво место пласирао се и спринтер Филип Иштвановић који је 60м истчао за 7.13с. Друго место освојио је такође такмичар АК „Црвена звезда“ Гаши Суад резултатом 7.21. Јелена Дамњановић победила је у скоку мотком прескочивши 3.60м.

јелена

Зимску сезону започели су и скакачи Јасмин Халили који је прескочио лествицу на висини 180 док је Марта Кљајић летела преко 150цм и поделила друго и треће мести са Атином Камаси из „Војводине“. Ивана Огњановић је освојила друго место у бацању кугле са 11.67м

У пионирској конкуренцији још једном се истакла Анђела Радоичић која је савладала две године старије спортске супарнице истрчавши нови лични рекорд на 60м који сада износи 8.20 скунди.

анђела

 

Честитамо нашим атлетичарима који су наступили на првенству Војводине и надамо се још бољим резултатима на првенствима Србије који ускоро следе.

 

 

РЕЗУЛТАТИ:

                                                    60m pr.
1. 9,57 Živković Marina 01 PKNJ
 2. 9,68 Krunić Milica 02 VNS
 3. 10,00 Bašić Nađa 01 VNS
 4. 10,49 Rekecki Petra 03 PKNJ
 5. 10,77 Vasić Vanja 03 TŠA
DNF Bjeković Anđela 02 VNS

 

 

                                                     60m        I grupa
1. 8,21 Radoičić Anđela 03 CZB
2. 9,12 Bjeković Anđela 02 VNS
3. 9,32 Zagorac Radmila 01 SOV
4. 9,40 Bašić Nina 03 VNS
5. 9,56 Beskorvajnij Teodora 04 VNS

 

 

                                                     60m       II grupa
1. 8,37 Nenadović Sofija 01 TŠA
2. 8,87 Krunić Milica 02 VNS
3. 9,64 Škrbić Teodora 01 VNS
4. 9,75 Stojanović Nikolina 02 VNS
5. 9,76 Đorđević Anja 04 VNS

 

 

                                                     60m         III grupa
1. 8,43 Vukas Jovana 01 SSU
2. 9,34 Stankov Kristina 04 VNS
3. 9,37 Bukvić Ana 03 VNS
4. 9,53 Aleksić Natalija 04 VNS
5. 9,56 Medić Nikolina 02 SOV
 

 

                                                     60m       IV grupa
1. 8,39 Božić Nikolina 02 TŠA
2. 8,63 Bevanda Maša 03 VNS
3. 8,66 Perišić Sonja 01 CRV
4. 8,71 Savanović Silvija 01 VNS

 

 

                                                     60m       V grupa
1. 8,61 Grujić Lana 01 VNS
2. 8,89 Todorović Isidora 02 VNS
3. 9,21 Dejanić Lana 02 VNS
4. 9,23 Baničević Nastasja 01 VNS

 

 

                                                     60m      FINALE
1. 8,21 Radoičić Anđela 03 CZB
2. 8,31 Nenadović Sofija 01 TŠA
3. 8,39 Božić Nikolina 02 TŠA
4. 8,40 Vukas Jovana 01 SSU
5. 8,53 Grujić Lana 01 VNS
6. 8,66 Savanović Silvija 01 VNS
7. 8,68 Bevanda Maša 03 VNS
NS Perišić Sonja 01 CRV

 

 

 

                                                      Skok udalj
1. 4,91 Bašić Nađa 01 VNS
2. 4,85 Živković Marina 01 PKNJ
3. 4,85 Grujić Lana 01 VNS
4. 4,62 Radojević Jovana 02 SSM
5. 4,52 Božić Nikolina 02 TŠA
6. 4,46 Petrović Kristina 02 SPB
7. 4,38 Bevanda Maša 03 VNS
8. 4,10 Vasić Vanja 03 TŠA
9. 4,03 Dejanić Lana 02 VNS
10. 3,97 Gavrilović Dunja 04 VNS
11. 3,42 Stanković Sofija 04 VNS

 

 

                                                      Skok uvis
1,50 Todorović Isidora 02 VNS
2. 1,50 Petrović Kristina 02 SPB
3. 1,40 Rekecki Petra 03 PKNJ
4. 1,35 Kovačević Una 01 PBG
5. 1,25 Petrenko Polina 04 VNS

 

 

                                                Bacanje kugle 3,0kg.
        1. 10,97 Rujević Lola 01 VNS
        2 9,53 Škundrić Mila 02 VNS
 3. 7,45 Otlokan Jovana 01 VNS

 

Seniorke:

                                                    60m pr.
1. 9,89 Savić Iva 98 PBG
  2. 10,02 Bjeković Milica 98 VNS
  3. 11,32 Vranješ Dejana 90 VNS
NZT Ristović Sanja 97 PBG

 

 

                                                    60m  I grupa
1. 7,79 Ćirić Maja 89 CZB
  2. 7,98 Kovač Anja 98 SOV
  3. 8,80 Rekecki Doroća 98 PKNJ
  4. 8,87 Vranješ Dejana 90 VNS
  5. 8,89 Popović Žaklina 93 VNS
  6. 9,07 Titov Jovana 96 VNS

 

 

                                                    60m  II grupa
1. 8,04 Emini Milica 99 VNS
  2. 8,06 Angela Ilić Roncelli 99 CZB
  3.  8,55 Živić Milica 90 CZB
  4. 8,79 Bjeković Milica 98 VNS
  5. 8,85 Savić Iva 98 PBG
  6. 8,89 Drobac Dunja 98 VNS

 

 

                                                    60m  III grupa
1. 7,92 Damjanović Tamara 98 CZB
  2. 7,97 Tirić Patricija 98 CRO
  3. 8,41 Nikoletić Milica 99 VNS
  4. 8,47 Ristović Sanja 97 PBG

 

 

                                                    60m  IV grupa
1. 8,38 Rajda Paula 97 VNS
  2. 8,73 Stanković Nataša 00 VNS
  3. 9,01 Perišić Nina 96 VNS
  4. 9,55 Tatar Marija 00 VNS

 

 

                                                     60m      FINALE
1. 7,77 Ćirić Maja 89 CZB
2. 7,86 Damjanović Tamara 98 CZB
3. 7,90 Kovač Anja 98 SOV
4. 7,93 Tirić Patricija 98 CRO
5. 8,02 Angela Ilić Roncelli 99 CZB
6. 8,06 Emini Milica 99 VNS
7. 8,29 Rajda Paula 97 VNS
NS Nikoletić Milica 99 VNS

 

 

                                                      Skok udalj
1. 5,85 Gardašević Milica 98 VNS
2. 4,69 Božidar Katarina 99 VNS

 

 

 

                                                      Skok uvis
1. 1,54 Bosnić Darja 00 VNS
    2-3. 1,50 Kamasi Atina 97 VNS
    2-3. 1,50 Kljajić Marta 99 CZB
   V.K. 1,75 Vuković Marija 92 MNE

 

 

                                                      Skok motkom
1. 3,60 Damnjanović Jelena 83 CZB

 

 

                                                Bacanje kugle 4,00 kg.
        1. 12,28 Šefčić Dijana 78 SSU
        2. 11,67 Ognjanović Ivana 93 CZB
        3. 10,32 Šuša Tamara 99 VNS
        4. 9,73 Gačević Katarina 00 TŠA
        5. 9,51 Hajdu Ivana 99 VNS
        6. 9,23 Slifka Monika 98 VNS
        7. 8,31 Mitov Nađa 97 VNS
        8. 6,50 Vojnović Teodora 99 VNS

 

             

   St.pioniri:

                                          60m  pr.
1. 9,35 Bugarov Željko 02 PBG
2. 9,36 Milojević Nikola 01 VNS
3. 10,97 Verner Relja 02 VNS

 

 

                                         60m     I grupa
1. 7,92 Cvetković Mirko   01 OMP
2. 7,93 Dragišić Pavle 01 PBG
3. 8,64 Milić Milan 03 VNS
4. 9,22 Matijević Nikola 02 VNS
5. 9,35 Potrebić Petar 03 VNS

 

 

                                         60m     II grupa
1. 8,27 Šebez Tadija 01 VNS
2. 9,09 Simović Dragomir 03 VNS
3. 9,10 Verner Relja 03 VNS

 

 

                                         60m     III grupa
1. 8,05 Crnobrnja Pavle 01 PBG
2. 8,43 Tirić Zvonimir 03 CRO
3. 9,57 Španjević Luka 03 VNS
4. 11,94 Šanta Đorđe 04 VNS

 

 

                                                     60m  FINALE  
1. 7,85 Cvetković Mirko   01 OMP
2. 7,91 Dragišić Pavle 01 PBG
3. 7,97 Crnobrnja Pavle 01 PBG
4. 8,47 Tirić Zvonimir 03 CRO
5. 8,56 Milić Milan 03 VNS
6. 8,72 Šebez Tadija 01 VNS
7. 9,14 Simović Dragomir 03 VNS
NS Verner Relja 03 VNS

 

 

                                                      Skok uvis
1. 1,75 Mujanović Nikola 01 VNS
2. 1,65 Milojević Nikola 01 VNS
3. 1,40 Šebez Tadija 01 VNS

 

 

                                                      Skok udalj
1. 4,99 Tirić Zvonimir 03 CRO
2. 4,84 Milić Milan 03 VNS
3. 4,71 Cvetković Mirko   01 OMP
4. 4,70 Bugarov Željko 02 PBG

 

 

                                               Bacanje kugle 4,0 kg.
        1. 11,53 Brković Ivan 01 PBG

 

                                               

 

Seniori:

                                                     60mpr      
1. 9,05 Radak Igor 96 VNS
2. 9,10 Miladinov Strahinja 97 PKNJ
3. 9,15 Savić Sergej 97 PBG

 

 

                                                                    60m       I grupa
1. 7,39 Đukić Zaviša 97 VNS
2. 7,69 Savić Sergej 97 PBG
3. 7,94 Apro Adam 97 PKNJ

 

 

                                                     60m       II grupa
1. 7,24 Ištvanović Filip 91 CZB
2. 7,34 Selpal Žolt 93 PKNJ
3. 7,43 Mijailović Đorđe 98 VNS
4. 7,67 Antanasijević Stevan 94 VNS

 

 

                                                     60m       III grupa
1. 7,53 Miladinov Strahinja 97 PKNJ
2. 7,81 Tresović Miodrag 00 PBG
3. 7,90 Đukić Radoš 00 VNS

 

 

                                                                    60m       IV grupa
1. 7,19 Milinković Nikola 91 SSM
2. 7,29 Gaši Suad 90 CZB
3. 7,58 Radak Igor 96 VNS
4. 7,90 Keleč Nemanja 96 VNS
5. 8,77 Keleč Todor 98 VNS

 

 

                                                     60m      FINALE
1. 7,13 Ištvanović Filip 91 CZB
2. 7,21 Gaši Suad 90 CZB
3. 7,25 Milinković Nikola 91 SSM
4. 7,33 Selpal Žolt 93 PKNJ
5. 7,44 Đukić Zaviša 97 VNS
6. 7,46 Mijailović Đorđe 98 VNS
7. 7,52 Miladinov Strahinja 97 PKNJ
8. 7,65 Radak Igor 96 VNS

 

 

                                                      Skok udalj
1. 5,58 Lukić Slobodan 99 SPB

 

 

                                                      Skok uvis
1. 2,14 Todosijević Miloš 86 CZB
2. 2,00 Đokić Miodrag 97 VNS
3. 2,00 Dudaš Mihail 89 VNS
4. 1,90 Keleč Nemanja 96 VNS
5. 1,80 Halili Jasmin 99 CZB
6. 1,55 Gaćeša Ivan 00 VNS
7. 1,45 Keleč Todor 98 VNS

 

                                                      Troskok
1. 14,15 Faiss Ivan 92 CRO

 

 

                                                      Skok motkom
1. 4,40 Antanasijević Stevan 94 VNS
2. 4,00 Đukić Zaviša 97 VNS
3. 3,60 Čajić Milan 95 SPB
4. 3,20 Vujkov Aleksa 96 VNS
BR Mijailović Đorđe 98 VNS
    V.K. 4,70 Dudaš Mihail 89 VNS

 

 

                                                Bacanje kugle 7,260kg.
        1. 14,11 Prhić Luka 95 SPB
        2 13,75 Dudaš Mihail 89 VNS
 3. 12,82 Šinko Arpad 77 SSU
4. 12,75 Samac Vedran 90 VNS
B.R Grnović Aleksandar 96 SPB

 

 

 

Atletski savez Vojvodine

 

Nenad Milinkov

 

 

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here